Biuro Karier

Bezpłatny webinar o rozwoju zawodowym

Biuro Karier UwB we współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. zaprasza:

ROZWÓJ ZAWODOWY JUŻ DZIŚ?! JAK ŚWIADOMIE KIEROWAĆ WŁASNYM ROZWOJEM ZAWODOWYM?

Webinar, dzięki któremu nauczycie się między innymi jak się uczyć, jak się odnaleźć w dzisiejszych czasach, jak pokierować własną karierą!

A wszystko to już: 15.12.2021 godz. 11:00 pod tym linkiem:  LINK

Agenda spotkania:

• Jak odnaleźć się w zmieniającej rzeczywistości?

Świat VUCA – co to takiego i czy nas dotyczy?

• Jak się uczyć i zapamiętywać?

Metody uczenia się. Kiedy zapamiętujemy najwięcej?

• Kompetencje przyszłości.

Jakie kompetencje zdobywać by być atrakcyjnym na rynku pracy?

• Kariera zawodowa.

Jak świadome kierować własną karierą zawodową

• Budowanie wizerunku w sieci

Jak i gdzie świadome budować własną markę osobistą?

Webinar poprowadzą:

Kamila Łuczkowska-Klimczak HR BP – Credit Agricole Bank Polska S.A.

Absolwentka Psychologii Akademii Bydgoskiej, studiów podyplomowych z Zarządzania Personelem na SWPS w Sopocie. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu przy współpracy z ODiTK w Gdańsku i Szkołę Trenerów „Rozviyak” w Krakowie. Konsultant z zakresu HR. Z obszarem HR związana od 15 lat. Posiada doświadczenie z zakresu rekrutacji, sesji AC i DC, szkoleń z obszaru miękkiego HR, wdrożeń pracowników do organizacji, ocen okresowych, działań  employer brandingowych. W Credit Agricole pełni rolę HR BP dla Kadry zarządzającej sieci sprzedaży.

Marzena Czajkowska HR BP – Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dyplomowany Coach, MBA w obszarze HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, poprzedzonym doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem. Z obszarem HR związana od 15 lat. Praktyka w prowadzeniu procesów rekrutacji, rozwoju pracowników i menadżerów, prowadzeniu sesji AC i DC oraz prowadzeniu szkoleń produktowych, sprzedażowych oraz miękkich umiejętności menedżerskich. Sukcesy w opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań HR. W Credit Agricole pełni rolę HR BP  dla Kadry zarządzającej sieci sprzedaży.